Тарифи за надання громадянам додаткових платних послуг правового і технічного характеру

Тарифи  за надання громадянам додаткових платних послуг правового і технічного характеру

Згідно ст.17 Закону України „Про органи реєстрації актів громадянського стану за реєстрацію актів громадянського стану, а також за видачу громадянам повторних свідоцтв про реєстрацію актів громадянського стану і свідоцтв у зв’язку із зміною, доповненням, виправленням і поновленням  записів актів громадянського стану справляється державне мито у розмірах, встановлених чинним законодавством.

За надання працівниками відділів реєстрації актів цивільного стану додаткових послуг правового і технічного характеру, не передбачених цим законом, справляється окрема плата в розмірах, що встановлюється обласним управлінням юстиції.

До видів даних додаткових платних послуг відносяться послуги по наданню консультацій, витребування на прохання громадян документів з інших відділів реєстрацій актів цивільного стану, пошук запису акта при відсутності точних відомостей про час і місце реєстрації, складання заяв та клопотань з питань реєстрації актів цивільного стану, ламінування документів, виготовлення копії документу про реєстрацію акта цивільного стану, організація та проведення індивідуальних обрядів та інші, які не підпадають під поняття адміністративних послуг.

Наказом Полтавського

обласного управління юстиції