Телефонний довідник

Версія для друкуВерсія для друку

№ каб.

Посада, прізвище, ім’я та по-батькові

Телефони

620

Голова облдержадміністрації

ГОЛОВКО ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

 

 

620

Приймальня

56-02-69

56-02-90

36-20

36-09

619

Начальник відділу забезпечення діяльності керівництва

БОЙКО Катерина Валеріївна

56-03-01

36-19

619

Радник голови облдержадміністрації

БОЙКО Оксана Валеріївна

56-06-02

36-22

619

Радник голови облдержадміністрації

 

56-06-02

36-22

514

Перший заступник голови облдержадміністрації

ПІСОЦЬКИЙ Андрій Анатолійович

 

 

514

Приймальня

ПИПОТЬ Тетяна Анатоліївна

56-08-16

35-10

513

Помічник

ХРАМОВА Тетяна Анатоліївна

56-03-25

 

511

Заступник голови облдержадміністрації

ПРУГЛО Олег Євгенович

 

 

511

Помічник

РАЄНКО Лариса Дмитрівна

60-20-76

56-38-24

35-12

520

Помічник

ДЕМЧЕНКО Володимир Олександрович

56-08-79

35-11

506

Заступник голови облдержадміністрації

ТОВСТИЙ Роман Іванович

 

 

506

Помічник

КАЛІНОВСЬКИЙ Анатолій Вікторович

2-90-62

60-93-69

35-07

619

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації

БІЛОКІНЬ Микола Іванович

 

 

619

Приймальня

ГЕРАСИМЕНКО Марина Володимирівна

56-04-60

36-21

619

Помічник

НАЗАРЕНКО Валентина Миколаївна

56-02-93

36-23

Організаційний відділ

604

Начальник відділу

ІВАНЧЕНКО Віктор Григорович

56-09-74

36-04

605

Заступник начальника відділу

ОЛІЙНИК Марія Володимирівна

60-93-63

36-05

602

Головний спеціаліст

ЧАЙКА Світлана Володимирівна

2-69-78

36-02

602

Головний спеціаліст

ПРЯДКО Володимир Миколайович

60-93-52

36-02

603

Головний спеціаліст

ЛИХОЛАТ Юлія Вікторівна

2-48-94

36-03

603

Головний спеціаліст

СЛИВКІНА Віра Іванівна

2-04-78

36-03

606

Головний спеціаліст

ЄЛІЗАРОВА Любов Сергіївна

60-93-59

36-01

607

Головний спеціаліст

ПЕТРУНЯ Алла Миколаївна

56-27-57

36-06

607

Головний спеціаліст

СЕПІТА Тетяна Юріївна

60-93-59

36-06

Відділ управління персоналом

502

Начальник відділу

ЛЯХ Наталія Василівна

2-08-06

35-03

501

Заступник начальника відділу

ВОВК Валентина Василівна

60-93-25

35-02

501

Головний спеціаліст

ГОРДІЄНКО Наталія Миколаївна

60-93-25

35-02

501

Головний спеціаліст

ТЕРПИЛО Юрій Станіславович

60-93-37

35-01

634

Головний спеціаліст

ЯКИМЕНКО Людмила Миколаївна

60-93-70

36-33

634

Головний спеціаліст

ЦИКОЗІНА Валентина Іванівна

60-93-70

36-33

Відділ роботи зі зверненнями громадян

103

Начальник відділу

БАЛАГУРА Валерій Володимирович

2-90-88

31-04

102

Головний спеціаліст

ЖАЛІЙ Юлія Володимирівна

60-93-27

31-02

137

Провідний спеціаліст

НОЧОВНИЙ Олег Володимирович

60-93-67

 

137

Провідний спеціаліст

РОЗМАЇТА Людмила Миколаївна

60-93-67

31-27

137

Головний спеціаліст

ТАРАСЕНКО Світлана Миколаївна

60-93-81

 

136

Гаряча телефонна лінія

56-93-60

 

136

Кімната приймання громадян

54-57-94

 

Юридичний відділ

613

Начальник відділу

КАРАВАЄВА Тетяна Валеріївна

2-49-02

36-13

615

Заступник начальника відділу

КОВАЛЬЧУК Ірина Володимирівна

2-18-33

36-15

631

Головний спеціаліст

СОКОЛОВА Валентина Олександрівна

56-16-44

36-31

631

Головний спеціаліст

МАКСИМЧУК Олена Вікторівна

56-16-44

36-31

632

Головний спеціаліст

АЛЕКСАНДРОВА Світлана Василівна

56-45-50

36-32

632

Головний спеціаліст

БУТЕНКО Ігор Станіславович

56-45-50

36-32

Загальний відділ

614

Начальник відділу

АНДРЕЄВА Олена Миколаївна

2-90-80

36-14

612

Заступник начальника відділу

САБУРОВА Гаяне Борисівна

60-93-66

36-12

608

Головний спеціаліст

ІВАНЧЕНКО Зоя Миколаївна

60-93-65

36-08

608

Головний спеціаліст

СОКОЛОВСЬКА Людмила Валеріївна

60-93-65

36-08

608

Діловод

КЛИМЕНКО Галина Михайлівна

60-93-65

36-08

608

Діловод

ШЕНГЕРІЙ Вікторія Миколаївна

60-93-65

36-08

616

Завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації

СИНЯГІВСЬКА Ольга Василівна

2-90-69

36-16

616

Головний спеціаліст сектору забезпечення доступу до публічної інформації

БАЧИНСЬКА Світлана Миколаївна

2-90-69

36-16

616

Провідний консультант

АНДРІЙЧЕНКО Олена Вікторівна

2-90-69

36-16

Відділ контролю

629

Начальник відділу

БОНДАРУК Юлія Іванівна

2-99-12

36-29

630

Головний спеціаліст

ЛЕНЬ Таміла Анатоліївна

57-30-86

36-30

630

Головний спеціаліст

ТАРАСЮК Світлана Олександрівна

57-30-86

36-30

609

Головний спеціаліст

ШАБАЛОВА Ніна Михайлівна

2-76-00

36-11

609

Головний спеціаліст

АНОХІНА Наталія Валеріївна

2-48-89

36-11

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення

624

Начальник відділу

МАЗОХА Сергій Миколайович

56-53-15

36-24

624

Головний спеціаліст

БЕНЬКОВСЬКИЙ Станіслав Богданович

56-96-19

36-24

626

Провідний інженер-електронік

ШЕВЧЕНКО Владислав Олександрович

2-08-35

36-26

626

Провідний інженер-електронік

ШТОМПЕЛЬ Петро Сергійович

2-08-35

36-26

525

Провідний інженер-електронік

СВІДЕРСЬКИЙ Олег Миколайович

2-56-00

34-09

625

Копіювально-розмножувальне бюро

ТАРАН Любов Єгорівна

 

36-25

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців

534

Начальник відділу

СЕВЕРИН Юрій Вікторович

2-48-97

35-25

535

Головний спеціаліст

КОТЕНКО Олена Вікторівна

60-93-68

35-27

535

Провідний спеціаліст

СЕМЕНКО Наталія Вікторівна

60-93-68

35-27

Відділ фінансово-господарського забезпечення

617

Начальник відділу

ШПАК Тетяна Миколаївна

2-90-91

36-17

521

Заступник начальника відділу

ІЩЕНКО Віктор Миколайович

60-93-45

35-20

617

Головний спеціаліст

МУСІЯН Неля Миколаївна

2-90-91

36-17

617

Головний спеціаліст

КОРОБКА Наталія Володимирівна

2-90-91

36-18

617

Головний спеціаліст

СПИЧАК Яна Анатоліївна

2-90-91

36-18

617

Головний спеціаліст

СОРОЧИНСЬКА Вікторія Миколаївна

2-90-91

36-18

030

Завідувач господарства

РЯБОТА Віктор Борисович

 

31-25

Відділ режимно-секретної роботи

628

Начальник відділу

ПАВЛІЙ Світлана Михайлівна

2-90-96

36-28

627

Головний спеціаліст

КЛИМКО Наталія Юріївна

2-90-96

36-27

Сектор мобілізаційної роботи

526

Завідувач сектору

ЮРКО Людмила Леонідівна

2-88-78

35-26

527

Головний спеціаліст

КИРИЧЕНКО Віктор Володимирович

60-93-71

35-18

527

Головний спеціаліст

 

60-93-71

35-18

Відділ з питань запобігання та протидії корупції,
взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи

124

Начальник відділу

БЕЗУГЛИЙ Геннадій Іванович

56-95-05

31-19

123

Заступник начальника

ЛЯХІВНЕНКО Сергій Миколайович

2-49-74

 

116

Головний спеціаліст

КАЛІНОВСЬКА Олена Миколаївна

60-93-56

 

116

Головний спеціаліст

ЯРЕМЕНКО Олена Сергіївна

56-92-94

35-15

116

Головний спеціаліст

ВОРОНА Леонід Олександрович

56-92-94

35-15

116

Головний спеціаліст

ДІДЕНКО Аліна Едуардівна

60-93-56

 

Р і з н і

 

Черговий 1 поверху (Пост №  1)

2-48-02

31-31

 

Пост № 2

 

31-32

125

Командир зводу охорони

 

31-20

 

Автобаза

2-19-96

 

 

Їдальня

2-49-93

31-37

128

Поштове відділення

60-93-24

31-22

 

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації

Назва підрозділу

П. І. Б. керівника
та заступників

Телефони

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій

Директор

ІЩЕНКО Інна Сергіївна

56-12-43

60-93-38

Заступник

 

2-90-73

Заступник

Чередниченко Ілля Павлович

60-93-77

Заступник

Березова Ірина Леонідівна

2-48-50

Департамент соціального захисту населення

Директор

КОРНІЄНКО Людмила Василівна

68-12-41

68-12-32

Перший заступник

Черняк Ніна Степанівна

68-12-62

Заступник

Новосад Ліана Григорівна

63-28-60

Заступник

Матуйзо Світлана Василівна

63-28-64

Департамент фінансів

Директор

КРОПИВКА Павло Анатолійович

56-10-76

60-93-06

Заступник

Кравець Валентина Андріївна

2-78-20

Заступник

Хівренко Інна Володимирівна

2-58-87

Департамент охорони здоров'я

Директор

ЛИСАК Віктор Петрович

60-77-09

60-76-89

Заступник

Курилко Юрій Васильович

60-77-28

Заступник

Куделич Ігор Юрійович

2-95-49

Департамент освіти і науки

Директор

ХАРЧЕНКО Олена Вікторівна

2-17-21

2-92-62

Перший заступник

Власюк Галина Богданівна

60-91-78

Заступник

Гажієнко Галина Іванівна

2-48-39

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

Директор

ПІДДУБНИЙ Ігор Анатолійович

2-58-62

56-95-08

Заступник

Ткаченко Олександр Петрович

56-95-08

Заступник

Лазурко Денис Сергійович

2-58-62

Департамент агропромислового розвитку

Директор

ФРОЛОВ Сергій Олександрович

60-31-10

60-76-06

Перший заступник

Рева Іван Іванович

2-96-14

Заступник

Прокопенко Роман Миколайович

60-31-15

Заступник

Палій Олег Борисович

60-76-38

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

57-32-21

2-90-81

Т.в.о директора

Пилипенко Вікторія Миколаївна

60-62-78

Перший заступник

ВАРЧЕНКО Юрій Миколайович

50-23-54

Державний архів Полтавської області

Директор

ГУДИМ Валентина Володимирівна

2-94-95

60-93-26

Заступник

Пустовіт Тарас Павлович

60-93-28

Заступник

Бондаренко Марія Іванівна

60-90-17

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Начальник

БУЦЬКИЙ Олександр Валерійович

60-64-93

60-63-88

Заступник

Шкоденко Наталія Анатоліївна

56-92-67

Заступник

Габор Михайло Антонович

60-63-88

Управління капітального будівництва

Начальник

ГОЛБАН Тимофій Тимофійович

2-78-76

56-02-27

Заступник

Яковченко Наталія Миколаївна

60-64-63

Заступник

Олійник Олег Борисович

56-09-07

Управління житлово-комунального господарства

Начальник

РЕВА Едуард Васильович

50-29-00

56-31-35

Заступник

 

50-29-02

Заступник

Семенова Тетяна Юріївна

60-95-60

Управління інфраструктури та туризму

 

 

50-04-03

В.о. начальника

Оніщук Лариса Миколаївна

60-63-69

60-62-23

Заступник

Марчишинець Сергій Миколайович

50-04-03

Служба у справах дітей

Начальник

КОНОНЧУК Інна Анатоліївна

56-97-93

Заступник

Фоменко Ірина Олександрівна

50-27-27

Управління містобудування та архітектури

Начальник

ПАНКОВ Олександр Борисович

2-58-25

56-12-71

заступник

Сирота Наталія Олексіївна

2-19-80

Управління з питань цивільного захисту

Начальник

СТЕБЛЯНКО Віктор Миколайович

56-07-53

Черговий

56-23-93

Перший заступник

Коваленко Андрій Анатолійович

50-04-24

Заступник

Литовченко Олександр Павлович

56-39-19

Управління культури

Начальник

ФАСІЙ Геннадій Іванович

56-16-30

60-93-29

Заступник начальника

Вождаєнко Валентина Володимирівна

56-55-27

 

 

Районні державні адміністрації

Назва району

Код району

Прізвище, ім’я, по-батькові голови

Телефон приймальні

Великобагачанський

5345

БАЙРАМОВ Камандар Іскяндар-огли

9-17-24

Гадяцький

5354

МАТЮШЕНКО Олексій Володимирович

2-06-92

Глобинський

5365

ДАНИЛЕВСЬКИЙ Вадим Іванович

2-45-09

Гребінківський

5359

РОСПОПОВ Віталій Васильович

9-12-65

Диканський

5351

ШКАРБАНЬ Володимир Григорович

9-11-53

Зіньківський

5353

ВОДОЛАГА Анатолій Володимирович

(в.о. голови)

2-41-03

Карлівський

5346

КОСТЕНКО Сергій Борисович

2-21-37

Кобеляцький

5343

ШЕВЧЕНКО Таміла В’ячеславівна

3-13-53

Козельщинський

5342

ПЕРЕПЕЛИЦЯ Олександр Олексійович

3-11-50

Котелевський

5350

КОЛОС Віктор Павлович

2-11-54

Кременчуцький

5366

БЕЗКОРОВАЙНИЙ Андрій Анатолійович

74-25-27

Лохвицький

5356

РЯЗАНОВ Володимир Володимирович

3-16-53

Лубенський

5361

КАЧАНЕНКО Тетяна Петрівна

7-42-82

Машівський

5364

СЕРЕДА Юлія Костянтинівна

9-10-45

Миргородський

5355

КОВАЛЕНКО Юрій Миколайович

5-20-58

Новосанжарський

5344

БУЛЬБАХА Сергій Володимирович

3-18-84

Оржицький

5357

КРАЖАН Олена Павлівна

9-12-37

Пирятинський

5358

КУЧА Олег Євгенійович

2-04-50

Полтавський

532

КАРІМОВ Ігор Рамазанович

56-07-69

Решетилівський

5363

ПЕРЕПЕЛИЦЯ Роман Миколайович

2-17-81

Семенівський

5341

ФЕДОРЕНКО Віктор Іванович

9-14-40

Хорольський

5362

ЗВІРКО Лариса Миколаївна

3-30-53

Чорнухинський

5340

КОВГАН Олег Володимирович

5-14-44

Чутівський

5347

АПРЯТКІН Сергій Михайлович

9-10-37

Шишацький

5352

ІВАНЕНКО Віктор Борисович

9-13-06

 

 

угору ↑