Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

www

начальник

Ірина Іванівна Салогуб

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області (Державна фінансова інспекція в Полтавській області) діє телефон довіри, який забезпечує надійний зворотній зв’язок з громадськістю на принципах конфіденційності та збереження таємниці звернення.

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися щодня з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номером (05322) 2-58-02.

ГРАФІК

особистого прийому громадян, працівників структурних підрозділів

управління та представників організацій керівництвом Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Прізвище, ім’я, по-батькові, посада

День прийому

Години прийому

Номер телефону приймальні

Начальник Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Салогуб Ірина Іванівна

1100-1200,

2-59-90

Примітка. За бажанням відвідувачів може здійснюватися попередній запис на   особистий прийом. Запис здійснюється за телефоном приймальні.