Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в Полтавській області встановила порушення, що призвели до втрат, на пона

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в Полтавській області  встановила порушення, що призвели до втрат, на понад 265 тис. грн.

Фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 265,98 тис. грн. встановили фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час  проведення планової ревізії фінансово-господарської діяльності Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в Полтавській області.

Контрольним заходом охоплено  період діяльності установи з 01.01.2014 по 31.07.2016.

Зокрема, виявлено проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, на понад 94 тис. грн.

Крім того, встановлено оплату із списанням на видатки без фактичного отримання послуг із постачання природного газу, на суму понад 56 тис. грн.

Також посадові особи Лабораторії здійснили оплату за роботи по ремонту, виконання яких не підтверджено документально, внаслідок чого деяким працівникам установи безпідставно  нараховано та виплачено коштів понад 53  тис. грн.

Одночасно, під час контрольного заходу встановлено завищення витрат на утримання  легкового автомобіля в сумі понад 41 тис. грн., не спрямування до відповідного бюджету коштів, що надходили на відновлення касових видатків минулих періодів,  в сумі понад 14 тис. грн., недоотримання майже 5 тис. грн  внаслідок заниження вартості наданих платних послуг.

На момент закінчення ревізії порушення фінансово-бюджетної дисципліни частково усунуто.

За  допущені порушення з фінансових питань на 12 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, за порушення бюджетного законодавства на одну особу складено протокол про адміністративне правопорушення, ще на одну особу - за порушення законодавства в частині державних закупівель.

Матеріали ревізії скеровано до Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Полтавській області