Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за січень-жовтень 2016 року забезпечила відшкодування втрат на понад 59,5 млн грн

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби  в Полтавській області за січень-жовтень 2016 року забезпечила відшкодування втрат на понад 59,5 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня – жовтня 2016 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 59,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли  117 управлінських рішень.

У 54-х  випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у двадцяти п’яти випадках призупинено бюджетні асигнування ще двадцяти шістьом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За матеріалами Інспекції правоохоронні органи розпочали сорок шість досудових розслідувань, а також вручили  дванадцять письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни 374 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 137 - до дисциплінарної та матеріальної, зокрема, 14 з них звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  майже 107 млн. грн.

Прес-служба Управління Північно-східного
офісу Держаудитслужби в Полтавській області