В області проведена виплата державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу за грудень 2016

Версія для друку

         В області проведена виплата державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу за грудень 2016 року.

         На обліку в органах соціального захисту населення перебуває 148,6 тис одержувачів зазначених видів виплат.

         Для здійснення виплати вказаних допомог за грудень 2016 року районними управліннями соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на загальну суму 123,9 млн. грн..

         5 та 8 грудня 2016 року в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомог в повному обсязі.

         Виплата проводиться установами поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

         Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.

угору ↑