В області забезпечена підготовча робота для проведення виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” за січень 2017 року.

Всього в області перебуває на обліку 159 прийомних сімей та 39 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 521 дитина.

Для здійснення виплати зазначеної допомоги у січні 2017 року районними управліннями праці та соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на суму 2,2 млн. грн.

11.11.2016 року в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомоги в повному обсязі .

Виплата зазначеного виду державної допомоги буде проведена  через установи уповноважених банків.