В Устимівській дослідній станції рослинництва Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 100 тис. грн.

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Устимівської дослідної станції рослинництва Інституту рослинництва імені В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України за період з 01.01.2013 по 30.04.2016 встановили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 100 тис. грн.

Зокрема, внаслідок не включення використаного упаковочного матеріалу до вартості реалізованої продукції дослідна станція недоотримала доходів на суму понад 50 тис. грн.

Крім того, держфінінспектори зафіксували виплату премії з порушенням чинного законодавства,  на суму майже 55 тис. грн.

Також, встановлено безпідставне списання дизельного пального тощо.

Виявлені фінансові порушення частково усунуто.

За недотримання законодавства з фінансових питань 9 посадових осіб  установи  притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано ГУ Національної поліції в Полтавській області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області