Відділення Національної служби посередництва i примирення в Полтавській області (НСПП)

адреса

36014, м. Полтава, вул. Зигіна 1, каб 401

тел./факс

(0532) 60-63-86

е-mail

nspp.pol@meta.ua

www
начальник

Замицький Сергій Ігорович

Режим роботи

Понеділок–четвер — 08:00–17:00

П’ятниця               — 08:00–15:45

Обідня перерва    — 12:00–12:45

Приймаємо громадян постійно в робочий час

Пріоритетним напрямом діяльності є взаємодія зі сторонами соціально-трудових відносин, спрямована на запобігання виникненню та врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) у ході примирних процедур.

Послуги, що надає Відділення:

• сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), що виникли між ними;
  • прогнозування виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння своєчасному їх вирішенню;
  • здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів);
  • консультування сторін соціально-трудових відносин із застосування нормативно-правових актів для вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Перелік функцій НСПП нещодавно доповнений державою

23 грудня 2010 року прийнятий Закон України «Про соціальний діалог в Україні». Цей Закон визначає правові засади організації та порядку ведення соціального діалогу в Україні з метою вироблення та реалізації державної соціальної і економічної політики, регулювання трудових, соціальних, економічних відносин та забезпечення підвищення рівня і якості життя громадян, соціальної стабільності в суспільстві.

З прийняттям Закону України «Про соціальний діалог в Україні» на НСПП покладено проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності профспілок та їх об’єднань, організацій роботодавців та їх об’єднань на національному, галузевому та територіальному рівнях, а також підтвердження репрезентативності цих суб’єктів та ведення їх реєстру.

Подальше впровадження соціального діалогу на оновлених засадах сприятиме поліпшенню стану соціально-трудових відносин як на рівні конкретного підприємства, так і в державі в цілому.

Порядок оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців.

Також відділення НСПП запрошує суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців отримати консультації щодо формування пакету документів для проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

Діє «гаряча» телефонна лінія відділення НСПП

Відділення Національної служби посередництва і примирення чекає дзвінків на «гарячу» телефонну лінію за номером 0(532)60-63-86

Діючи в межах повноважень, відділення НСПП надає сторонам соціально-трудових відносин правову допомогу з питань щодо вирішення конфліктних ситуацій відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», надає консультації і роз'яснення відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», проводить прийом громадян.

На запитання в режимі «гарячої» телефонної лінії відповідатимуть:

• Атаманюк Оксана Анатоліївна — заступник начальника відділення НСПП в Полтавській області;
  • Кротова Олена Григорівна — головний спеціаліст відділення НСПП в Полтавській області.

Дивіться також