Відповідь на інформаційний запит щодо призначення Пєшкова Олександра Вікторовича на посаду начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації

Голові Народної Ради м. Полтави

м. Полтава, вул. Жовтнева,36

кім. 124

ДАЩЕНКУ В.

На Ваш інформаційний запит щодо призначення Пєшкова Олександра Вікторовича на посаду начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації повідомляємо, що відповідно до ч.2 ст.11 закону України  „Про місцеві державні адміністрації” керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій  призначаються на посаду та звільняються з посади головами відповідних державних адміністрацій за погодженням з органами виконавчої влади вищого рівня в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України. Відповідно до п.1 Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.1999 року  № 1374 „Про затвердження Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій” керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів обласних державних  адміністрацій призначаються на посади головами державних адміністрацій за погодженням з відповідними  міністерствами та  іншими  центральними органами виконавчої влади.  Відповідно до статті 11 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" та Порядку організації проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33, відділом кадрової роботи апарату Полтавської облдержадміністрації було організовано проведення спеціальної перевірки відомостей  про Пєшкова Олександра Вікторовича. Запити про надання відомостей про Пєшкова О.В. надсилалися до:

Департаменту охорони здоров`я Полтавської облдержадміністрації ;

Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації;

Головного управління юстиції в Полтавській області;

УМВС України в Полтавській області;

Державної податкової інспекції у м. Полтаві Полтавської області Державної податкової служби;

Реєстраційної служби Головного управління юстиції в Полтавській області. Інформації, що перешкоджала б зайняттю Пєшковим О. В. посади, пов'язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування  не виявлено.

Пєшкова Олександра Вікторовича  – начальником управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації було  призначено  розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації від 10.09.2014 року № 433-к на підставі листа –погодження Міністерства молоді та спорту України (копія додається).

Голова обласної

державної адміністрації                                                     В.БУГАЙЧУК