Відшкодування втрат на понад 41,5 млн грн забезпечили аудитори Полтавщини за 2017 рік

Версія для друку

Відшкодування втрат на понад 41,5 млн грн забезпечили аудитори Полтавщини за 2017 рік

 

          Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня-грудня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 41,5 млн грн.

         Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект на понад 1,1 млн грн.

         Окрім того, попереджено порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму 487,4 млн грн.

         За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади,  підприємств, установ та організацій прийняли  133 управлінських рішень.

Правоохоронні органи за матеріалами контрольних заходів розпочали  24 досудових розслідувань та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано 105 заходів впливу: у 54 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 19 – призупинено бюджетні асигнування, у 32 випадках зменшено бюджетних призначень на суму 9,8 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 360 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 112 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 8 осіб звільнено.

До суду пред’явлено чотири позови щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму майже 1,7 млн грн.

          Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  98,8 млн грн.

        

                                                                          Прес-служба Управління Північно-східного офісу

                                                                          Держаудитслужби в Полтавській області

угору ↑