Виставкові заходи

Версія для друку

Новини

29-31 березня 2017 року Міжнародна виставкова компанія «ITE-Uzbekistan», за підтримки Міністерства зовнішніх економічних зв’язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, організовує проведення ХVІІ Міжнародної виставки «WorldFood Uzbekistan 2017».

В рамках виставки буде організована спеціалізована секція «Bakery Uzbekistan – Хлібопекарське і кондитерське виробництво».

До участі запрошуються представники харчової промисловості, виробники хлібопекарного та кондитерського виробництва, харчового машинобудування.

Виставка може бути зручною площадкою для реклами українських виробників продуктів харчування і напоїв, підприємств харчової промисловості і упаковки.

Докладніша інформація на сайті: http://www.ite-uzbekistan.uz/worldfood/rus/index.php?sphrase_id=54417

 

Протягом 17-19 травня 2017 року в НВК «Узекспоцентр» (м.Ташкент, Республіка Узбекистан) буде проводитись 21 Міжнародна Виставка і конференція «Нафта і газ Узбекистану – OGU 2017», приурочена до 25-річчя Національної Холдингової Компанії «Узбекнафтогаз».

Організатори планують запросити керівників відомих світових нафтогазових та енергетичних компаній, визнаних спеціалістів в галузі нафто- газоенергетики та бізнесменів.

В рамках заходу, 17 – 19 травня 2017 року, також відбудеться щорічна нафтогазова конференція на тему : «Нафтогазовий сектор Узбекистану: технології, інвестиції і розвиток», на якій планується обговорювати перспективи розвитку нафтогазовидобувної і переробної промисловості Узбекистану.

Докладніша інформація на сайті: http://oilgas.uz/.

Контактна особа організатора заходів – Міжнародної виставкової компанії «ITE-Uzbekistan»: (+99871) 205 18 18

E-mail: lola_z@ite-uzbekistan.uz або sevara_polatjonova@ite-uzbekistan.uz.

 

В свою чергу Посольство України в Республіці Узбекистан готове надати сприяння учасникам в межах своєї компетенції. 

угору ↑