Волонтерський проект «Українське торговельне представництво в Китайській Народній Республіці»

Версія для друку

З метою полегшення входження українських експортерів на китайський ринок створено недержавний та некомерційний веб-сайт по налагодженню та розвитку двостороннього співробітництва вітчизняного бізнесу з китайськими підприємцями. 

Волонтерський проект «Українське торговельне представництво в Китайській Народній Республіці» http://uatmic.com створили українські студенти, що вчаться у Чжецзянському університеті у Китаї. Метою проекту є надання українським експортерам простого і зручного способу встановлення контактів з китайськими партнерами та подолання мовних бар'єрів.

Представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову.

Пропозиції китайських партнерів також будуть безоплатно перекладатись на українську мову та розміщуватись на сайті. Крім каталогів з пропозиціями українських та китайських підприємців планується розміщення й іншої корисної інформацію щодо України та КНР, зокрема, організацій сприяння діловому співробітництву, державних органів Китаю та передових технологій, які стимулюються до імпорту в Китай тощо.

Контакти для довідок: Мисенко Діана, телефон: +8617857097857, e-mail: admin@uatmic.com.

угору ↑