Врегульовано колективний трудовий спір

Врегульовано колективний трудовий спір
між найманими працівниками та адміністрацією

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 03 липня 2015 року № 165-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради та комунальним підприємством «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради.
Даний спір було зареєстровано на виробничому рівні (розпорядження НСПП від 30.09.2013 № 226-р, реєстраційний номер 089-13/16-В, з наступними вимогами найманих працівників:
«1. Забезпечити виконання пункту 1 розділу «Забезпечення продуктивної зайнятості» колективного договору КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради щодо недопущення масових звільнень працівників протягом року понад 30% загальної чисельності працюючих на підприємстві.
2. Забезпечити виконання пункту 12 розділу «Оплата праці та нормування. Положення про преміювання» колективного договору КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради щодо встановлених термінів виплати заробітної плати: аванс 24 числа, кінцевий розрахунок – 8 числа кожного місяця».
Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП сторонами було утворено примирну комісію, яка з моменту виникнення КТС(к) провела шість засідань. Кожне засідання примирної комісії відбувалося за участі працівників Відділення. Окрім того з метою сприяння вирішенню колективного трудового спору працівниками відділення НСПП проведено 40 узгоджувальні зустрічі із представниками сторін конфлікту. Це дало позитивні зрушення і як результат 30 червня 2015 року  відбулося останнє засідання органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, під час якого було прийнято рішення: припинити колективний трудовий спір і зняти його з реєстрації НСПП, як вирішений.

17.07.2015 р.

Олена Кротова, головний спеціаліст сектора правового забезпечення  відділення НСПП в Полтавській області