Врегульовано колективний трудовий спір (конфлікт) АБЗ Полтавської міської ШЕД

Врегульовано колективний трудовий спір (конфлікт)
між найманими працівниками, задіяними на роботах по виготовленню асфальтобетонної маси та обслуговуванню асфальтобетонного заводу комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради та комунальним підприємством «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 14 червня 2016 року № 168-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками, задіяними на роботах по виготовленню асфальтобетонної маси та обслуговуванню асфальтобетонного заводу КП  «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради та КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»  Полтавської міської ради.

Даний спір було зареєстровано на виробничому рівні (розпорядження НСПП від 24 травня 2016 року №156-р, реєстраційний номер 079-16/16-В), з наступною вимогою найманих працівників:

1) в частині: «Виплатити заборговану заробітну плату за березень-квітень … 2016 року».

Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП та з метою сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту), працівниками відділення НСПП проведено 5 узгоджувальних зустрічей з представниками сторін конфлікту. Це дало позитивні зрушення і як результат 14 червня  2016 року  представницьким органом найманих працівників було прийнято рішення: припинити колективний трудовий спір (конфлікт) і зняти його з реєстрації НСПП, як вирішений.

21.06.2016 р.

Світлана Чередник,
провідний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області