Врегульовано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Полтавської ДЮСШ «Авангард» ім. І.В. Шемякіна» Полтавської обласної організації ФСТ «Україна» міста Полтави та Полтавською ДЮСШ «Авангард»

Версія для друку

Врегульовано колективний трудовий спір (конфлікт)

 

між найманими працівниками Полтавської ДЮСШ «Авангард» 
ім. І.В. Шемякіна» Полтавської обласної організації ФСТ «Україна» міста Полтави та Полтавською ДЮСШ «Авангард» 
ім. І.В. Шемякіна» Полтавської обласної організації
ФСТ «Україна» міста Полтави

 

 

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 16 грудня 2015 року № 299-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» ім. І.В. Шемякіна» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави та Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою «Авангард» ім. І.В. Шемякіна» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави, як вирішений.

Даний спір було зареєстровано на виробничому рівні (розпорядження НСПП від 22 квітня 2015 року № 096-р, реєстраційний номер  035-15/16-В)  з наступними вимогами найманих працівників:

1. Виплатити заборгованість із заробітної плати за січень-березень 2015 року в сумі 94,2  тис. грн.;

2. Забезпечити виплату заробітної плати відповідно до п. 5.2. колективного договору ДЮСШ «Авангард».

Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП сторонами було утворено примирну комісію, яка з моменту виникнення колективного трудового спору (конфлікту) провела три засідання. Кожне засідання примирної комісії відбувалося за участі представників відділення НСПП. Окрім того з метою сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) працівниками відділення НСПП проведено ряд узгоджувальних зустрічей із представниками сторін конфлікту. Це дало позитивні зрушення у виконанні вимог найманих працівників, і як результат 15 грудня 2015 року  відбулося останнє засідання органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, під час якого було прийнято рішення: припинити колективний трудовий спір і зняти його з реєстрації НСПП.

 

 

 

 

21.12.2015 р.

 

Олена Погуляй, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області

угору ↑

21.12.2015