Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 09 грудня 2015 року № 292-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи «Юність-1» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави та Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою «Юність-1» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави, як вирішений.
Даний спір було зареєстровано на виробничому рівні (розпорядження НСПП від 21 квітня 2015 року № 094-р, реєстраційний номер  034-15/16-В)  з наступними вимогами найманих працівників:
1. Виплатити заборгованість із заробітної плати за січень-березень 2015 року в сумі 84,1  тис. грн.;
2. Забезпечити виплату заробітної плати відповідно до п. 9.2. колективного договору  ДЮСШ «Юність-1», м.Полтава.
Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП сторонами було утворено примирну комісію, яка з моменту виникнення колективного трудового спору (конфлікту) провела три засідання. Кожне засідання примирної комісії відбувалося за участі представників відділення НСПП. Окрім того з метою сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) працівниками відділення НСПП проведено ряд узгоджувальних зустрічей із представниками сторін конфлікту. Це дало позитивні зрушення у виконанні вимог найманих працівників, і як результат 07 грудня 2015 року  відбулося останнє засідання органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, під час якого було прийнято рішення: припинити колективний трудовий спір і зняти його з реєстрації НСПП.

14.12.2015 р.

Олена Погуляй, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області