Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 18 грудня 2015 року № 300-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи з веслування на байдарках і каное Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави та Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою з веслування на байдарках і каное Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави, як вирішений.

Даний спір було зареєстровано на виробничому рівні (розпорядження НСПП від 09 квітня 2015 року № 090-р, реєстраційний номер 030-15/16-В)  з наступними вимогами найманих працівників:

1. Виплатити заборгованість із заробітної плати за січень-березень 2015 року в сумі 89,6  тис. грн.;

2. Забезпечити виплату заробітної плати відповідно до п. 5.2. колективного договору Полтавської ДЮСШ з веслування на байдарках і каное.

Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП сторонами було утворено примирну комісію, яка з моменту виникнення колективного трудового спору (конфлікту) провела три засідання. Кожне засідання примирної комісії відбувалося за участі представників відділення НСПП. Окрім того, з метою сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) працівниками відділення НСПП проведено ряд узгоджувальних зустрічей із представниками сторін конфлікту. Це дало позитивні зрушення у виконанні вимог найманих працівників, і як результат 17 грудня 2015 року відбулося останнє засідання органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, під час якого було прийнято рішення: припинити колективний трудовий спір і зняти його з реєстрації НСПП.

23.12.2015 р.

Олена Погуляй, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області