Врегульовано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками та публічним акціонерним товариством «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання»

Врегульовано колективний трудовий спір (конфлікт)

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 29 жовтня 2015 року № 266-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання» смт. Нова Галещина Козельщинського району Полтавської області та публічним акціонерним товариством «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання» смт. Нова Галещина Козельщинського району Полтавської області, як вирішений.

Даний спір було зареєстровано на виробничому рівні (розпорядження НСПП від 14.02.2014 № 036-р, реєстраційний номер  010-14/16-В  з наступними вимогами найманих працівників:

1. Виплатити заборговану заробітну плату за березень - листопад та грудень 2013 року у повному обсязі.

2. Виплачувати поточну заробітну плату згідно статті 115 КЗпП України та пункту 3.2.14 колективного договору підприємства: двічі на місяць 10 та 23 числа.

3. Перерахувати упродовж місяця на рахунок профорганізації ПАТ «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання» заборговані кошти по профспілковим внесках та по відрахунках по 0,3% від фонду оплати праці на культмасову, спортивну та оздоровчу роботу у повному обсязі згідно пунктів 7.1.5 та 7.1.6 колективного договору.

Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП сторонами було утворено примирну комісію, яка з моменту виникнення КТС(к) провела чотири засідання. Кожне засідання примирної комісії відбувалося за участі представника відділення НСПП. Окрім того з метою сприяння вирішенню колективного трудового спору працівниками відділення НСПП проведено ряд узгоджувальних зустрічей із представниками сторін конфлікту. Це дало позитивні зрушення у виконанні вимог найманих працівників, і як результат 27 жовтня 2015 року  відбулося останнє засідання органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, під час якого було прийнято рішення: припинити колективний трудовий спір і зняти його з реєстрації НСПП.

03.11.2015 р.

Олена Погуляй, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області