Врегульовано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Управління Національного банку України в Полтавській області та Національним банком України

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 26 січня 2016 року № 010-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Управління Національного банку України в Полтавській області та Національним банком України, як вирішений.
Даний спір було зареєстровано на виробничому рівні (розпорядження НСПП від 17.09.2015 № 230-р, реєстраційний номер  085-15/16-В) з наступними вимогами найманих працівників:
«1. Призупинити заходи з вивільнення працівників Управління Національного банку України в Полтавській області у зв’язку із порушенням роботодавцем вимог статті 49/4 КЗпП України та статті 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».
2. Забезпечити виконання вимог частини другої статті 40, статті 42 та статті 49/2 КЗпП України.
3. Забезпечити виконання вимог статті 43 КЗпП України».
Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП сторонами було утворено примирну комісію. Засідання примирної комісії відбувалося за участі представників відділення НСПП. Окрім того з метою сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) працівниками відділення НСПП проведено ряд узгоджувальних зустрічей із представниками сторін конфлікту. Це дало позитивні зрушення у виконанні вимог найманих працівників, і як результат колективний трудовий спір (конфлікт) був вирішений і знятий з реєстрації НСПП.

03.02.2016 р.

Олена Погуляй, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи

та прогнозування відділення НСПП в Полтавській області