ЯМЫ В ПРЕИСПОДНЮЮ. «ВЛАСТЬ ДЕНЕГ», №43, 25.10.13

Версія для друкуВерсія для друку

«Питання схеми планування території Кременчуцького району Полтавської області затверджено двадцятою сесією шостого скликання Кременчуцької районної ради, – повідомив голова Кременчуцької райдержадміністрації Юрій Нагорний. – Схема планування території Кременчуцького району є концептуальним розвитком району на період до 2030 року. Вона не передбачає надання дозволу на розробку Біланівського родовища  та будівництво гірничо-збагачувального комбінату, оскільки це не входить в компетенцію Кременчуцької районної державної адміністрації. Схема планування території Кременчуцького району не передбачає розподілу землі. Затвердження схеми планування дає можливість сільським громадам  здійснювати вирішення комплексу питань подальшого соціально-економічного розвитку населених пунктів».