За дев’ять місяців 2013 року Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат на суму понад 32 млн грн

Для реалізації схваленої Президентом України Віктором Януковичем програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” країні необхідна стабільна ситуація у сфері державних фінансів. Тому ефективне відшкодування державних втрат, залишається для Держфінінспекції пріоритетним завданням. Так, у виконанні цього завдання державні фінансові інспектори Полтавщини досягли певних успіхів. Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня-вересня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів , на суму майже 32,6 млн грн. За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 452 управлінських рішень. До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 194 фінансових санкцій. Зокрема, 34 установам призупинено бюджетні асигнування, 121 - зупинено операції з бюджетними коштами, 39 - зменшено бюджетні призначення на загальну суму понад 4 млн грн. За результатами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 70 досудових розслідувань. За допущені порушення 699 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 187 - до дисциплінарної та матеріальної, 23 осіб звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області