За шість місяців 2014 року Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат на понад 24 млн грн

Версія для друку

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня-червня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 24,1 млн грн.

Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 4,4 млн грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад  19,5 млн грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 137 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 23 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 4,5 млн грн.

У 146 випадках, до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 263 управлінських рішень.

За допущені порушення 535 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 164 - до дисциплінарної і матеріальної. Ще 31 особу звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено 7 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 17 млн грн.

 

                                                                                           Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                                           в Полтавській області

угору ↑