За сім місяців 2014 року Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат на суму майже 28 млн грн

Версія для друку

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня-липня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 27,9 млн грн.

Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 5,2 млн грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 22,7 млн грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 157 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 36 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 5,8 млн грн.

У 170 випадках, до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийняли 365 управлінських рішень.

За допущені порушення 590 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 193 - до дисциплінарної та матеріальної, 32 особи звільнено із займаних посад.

 

                                                                                   Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                    в Полтавській області

угору ↑