За вісім місяців 2013 року Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат на суму майже 30 млн грн

Версія для друку

Економіка країни зазнає значних фінансових і матеріальних збитків через зловживання державними коштами. Щомісячно, щоденно Держфінінспекція в Полтавській області на забезпечення реалізації схваленої Президентом України програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” викриває схеми казнокрадства, до бюджету повертаються чималі гроші.

Так, протягом січня-серпня 2013 року державні фінансові інспектори області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 30 млн грн.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 180 фінансових санкцій.

Зокрема, 32 установам призупинено бюджетні асигнування, 110 - зупинено операції з бюджетними коштами, 38 - зменшено бюджетні призначення на загальну суму понад 4 млн грн.

За результатами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 64 досудових розслідувань.

За допущені порушення 585 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 183 - до дисциплінарної та матеріальної, 10 осіб звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 359 управлінських рішень.

 

                                                                                 Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                               в Полтавській області

угору ↑