Зареєстровано колективний трудовий спір

Версія для друку

Зареєстровано колективний трудовий спір

 

між найманими працівниками публічного акціонерного товариства

«Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських

машин та обладнання», смт. Нова Галещина,

Козельщинський район, Полтавська область та

публічним акціонерним товариством «Галещинський машинобудівний

завод сільськогосподарських машин та обладнання»,

смт. Нова Галещина, Козельщинський район, Полтавська область

 

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 14 лютого 2014 року № 036-р зареєстровано колективний трудовий спір між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання», смт. Нова Галещина, Козельщинський район, Полтавська область та публічним акціонерним товариством «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання», смт. Нова Галещина, Козельщинський район, Полтавська область з 10.02.2014 і присвоєно йому реєстраційний номер 010-14/16-В.

 

Вимоги найманих працівників:

1. Виплатити заборговану заробітну плату робітникам ПАТ «Галещина, машзавод» за березень – листопад та грудень 2013 року в повному обсязі (404).

2. Виплачувати поточну заробітну плату згідно з вимогами статті 115 КЗпП України та пункту 3.2.14 колдоговору підприємства двічі на місяць 10 та 23 числа (310-2-1).

3. Перерахувати упродовж місяця на рахунок первинної профорганізації ПАТ «Галещина, машзавод» заборговані по профспілковим внескам та заборговані кошти на культмасову, спортивну та оздоровчу роботу (0,3%) від фонду оплати праці в повному обсязі, згідно пунктів 7.1.5; 7.1.6 колективного договору (310-11).

 

 

18.02.2014 р.

Валентина Новицька, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Полтавській області

угору ↑