Зареєстровано колективний трудовий спір

Зареєстровано колективний трудовий спір

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 09 квітня 2015 року № 090-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи з веслування на байдарках і каное Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави та Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою з веслування на байдарках і каное Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави з 07.04.2015 і присвоєно йому реєстраційний номер 030-15/16-В.

Вимоги найманих працівників:

1. Виплатити заборгованість із заробітної плати за січень-березень 2015 року в сумі 89,6  тис. грн. (404);
2. Забезпечити виплату заробітної плати відповідно до п. 5.2. колективного договору Полтавської ДЮСШ з веслування на байдарках і каное. (310-2-1).

15.04.2015 р.

Олена Кротова, головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП в Полтавській області