Зареєстровано колективний трудовий спір

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 22 квітня 2015 року № 096-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» ім.Шемякіна Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави та Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою «Авангард» ім.Шемякіна Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави з 20.04.2015 і присвоєно йому реєстраційний номер 035-15/16-В.

Вимоги найманих працівників:

1. Виплатити заборгованість із заробітної плати за січень-березень 2015 року в сумі 94,2  тис. грн.;
2. Забезпечити виплату заробітної плати відповідно до п. 5.2. колективного договору  ДЮСШ «Авангард».

27.04.2015 р.

Олена Погуляй, провідний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області