Зареєстровано колективний трудовий спір

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 21 квітня 2015 року № 094-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи «Юність-1» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави та Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою «Юність-1» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави з 20.04.2015 і присвоєно йому реєстраційний номер 034-15/16-В.

Вимоги найманих працівників:

1. Виплатити заборгованість із заробітної плати за січень-березень 2015 року в сумі 84,1  тис. грн.;
2. Забезпечити виплату заробітної плати відповідно до п. 9.2. колективного договору  ДЮСШ «Юність-1», м.Полтава.

23.04.2015 р.

Олена Погуляй, провідний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області