Зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт)

Зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт)

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 24 травня 2016 року № 156-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками, задіяними на роботах по виготовленню асфальтобетонної маси та обслуговуванню асфальтобетонного заводу комунального підприємства  «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради та комунальним підприємством «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»  Полтавської міської ради  з 23.05.2016 і присвоєно йому реєстраційний номер 079-16/16-В.

Зареєстровано вимогу найманих працівників:

В частині: «Виплатити заборговану заробітну плату за березень-квітень … 2016 року».

30.05.2016 р.

Олена Погуляй, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області