Зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт)

Зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт)

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 27.11.2017 року  № 313-р  зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» міста Кременчука Полтавської області та адміністрацією регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» міста Кременчука Полтавської області з 17.11.2017 року і присвоєно йому реєстраційний номер 131-17/16-В.

Зареєстровано вимогу найманих працівників:

«Виплатити заробітну плату з січня 2016 року по вересень 2017 року в сумі 165,0 тис. грн. (сто шістдесят п’ять тис. грн.)».