Зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт)

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 25 серпня 2016 року № 251-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради та комунальним підприємством «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради з 19.08.2016 і присвоєно йому реєстраційний номер 094-16/16-В.

Зареєстровано вимоги найманих працівників:

«1. Призупинити заходи з вивільнення працівників комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міськради у зв’язку із порушенням роботодавцем вимог статті 49-4 КЗпП України, статті 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та пункту 2 розділу «Забезпечення продуктивної зайнятості» колективного договору;

2. Забезпечити виконання пункту 1 розділу «Забезпечення продуктивної зайнятості» колективного договору КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради щодо недопущення масових звільнень працівників протягом року понад 30% загальної чисельності працюючих на підприємстві».

26.08.2016 р.

Світлана Чередник,