Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 20 квітня 2015 року № 093-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи «Молодь» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави та Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою «Молодь» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави з 17.04.2015 і присвоєно йому реєстраційний номер 033-15/16-В.

Вимоги найманих працівників:

1.        Виплатити заборгованість із заробітної плати за січень-березень 2015 року в сумі 45,6  тис. грн.;

2.        Забезпечити виплату заробітної плати відповідно до п. 9.2. колективного договору  ДЮСШ «Молодь».

23.04.2015 р.

Олена Погуляй, провідний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Полтавській області