Зареєстровано колективний трудовий спір між найманими працівниками Управління Національного банку України в Полтавській області та Національним банком України

Зареєстровано колективний трудовий спір між найманими працівниками Управління Національного банку України в Полтавській області та Національним банком України

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 17 вересня 2015 року № 230-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Управління Національного банку України в Полтавській області та Національним банком України з 14.09.2015 і присвоєно йому реєстраційний номер 085-15/16-В.

Вимоги найманих працівників:

1. Призупинити заходи з вивільнення працівників Управління Національного банку України в Полтавській області у зв’язку із порушенням роботодавцем вимог статті 49/4 КЗпП України та статті 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».
2. Забезпечити виконання вимог частини другої статті 40, статті 42 та статті 49/2 КЗпП України.
3. Забезпечити виконання вимог статті 43 КЗпП України.

22.09.2015 р.

Олена Погуляй, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області