Засідання робочої групи з питань погашення заборгованості по заробітній платі та соціальним внескам ДП ВО «Знамя».

23 квітня 2013 року під головуванням начальника Управління з питань реформування власності Фонду державного майна України Н.Рикової в приміщенні регіонального відділення ФДМУ по Полтавській області відбулося засідання робочої групи з питань погашення заборгованості по заробітній платі та соціальним внескам ДП ВО «Знамя».

На засіданні було заслухано звіт генерального директора ДП ВО «Знамя» С.Бірюкова щодо стану та перспектив погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат.

В обговоренні питання порядку денного взяли участь члени робочої групи, керівники галузевих департаментів та управлінь Полтавської облдержадміністрації, представники обласного управління Пенсійного фонду та податкової  інспекції м.Полтави, які причетні до вирішення питання погашення боргів.

За результатами засідання були визначені конкретні завдання щодо прискорення погашення зарплатних боргів, спрямовані на забезпечення виконання протокольних доручень, даних віце-прем'єр-міністром України Вілкулом О.Ю. під час селекторної наради 04.04.2013.