Здобутки полтавських спортсменів у грудні 2014 року.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації продовжує інформувати громадськість про здобутки Полтавських спортсменів. Наразі у грудні 2015 року проведено 12 Чемпіонатів Полтавської області з різних видів спорту, які були відбірковими до Всеукраїнських змагань. Протягом грудня спортсмени взяли участь у 15 Чемпіонатах України, з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Проведено 6 навчально-тренувальних зборів з метою якісної підготовки та успішного виступу спортсменів області в основних змаганнях.

З 28 по 30 листопада 2014 року у м. Київ відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед школярів, де Олександр Полтавець у стрибках у висоту посів - ІІ місце, Валентина Кузьома  у бігу на 800 м - ІІІ місце, Сергій Голубних - біг на 60 м та 200 м - ІІІ місце.

З 02 по 05 грудня 2014 року у м. Бровари відбувся Кубок України з вільної боротьби на якому Антон Чуєв у ваговій категорії 86 кг завоював «бронзу».

З 01 по 08 грудня 2014 року у м. Львів відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів, де Холоша Олег (70 кг) виборов - ІІІ місце, Павловський Євген (70кг) - ІІ місце, Левченко Денис (70 кг) - І місце, Фалющ Ігор (57 кг) - І місце, Гела Владислав (63 кг) - ІІІ місце, Гузченко Олексій (66 кг) - ІІІ місце.

З 04 по 07 грудня 2014 року у м. Суми пройшов чемпіонат України з панкратіону, де у фул-контакті Віталій Макаренко (71 кг), Ігор Онопрієнко (77кг), Віталій Онищенко (92 кг), Дмитро Микуця (понад 100 кг)  посіли -  ІІІ місця.

З 11по 14 грудня 2014 року у м. Харків відбувся Національний Кубок Уккраїни з плавання, де Ярослав Денисенко на дистанції 200 м та 400 м вільним стилем завоював дві бронзові медалі, Лемешко Любомир - 100 м батерфляй - «бронза».

02 грудня 2014 року у м. Баку (Азербайджан) відбувся чемпіонат Європи з фрі-файту, на якому Богдан Головатий завоював «срібну» медаль.

Тож незважаючи на закінчення року, спортивне життя йде своїм власним шляхом. Таланти Полтавщини продовжують гідні виступи на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Як зазначив начальник Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Олександр Пєшков, головне завдання місцевої влади це створювати умови для розвитку спорту вищих досягнень, тим самим популяризуючи масовий спорт. Адже взаємозв’язок очевидний – чим більше чемпіонів тим більш прикладів для молоді.