Знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт)

та комунальним підприємством «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»  Полтавської міської ради

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 17 лютого 2017 року № 033-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками комунального підприємства  «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради та комунальним підприємством  «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»  Полтавської міської ради, зареєстрований розпорядженням  Національної служби посередництва і примирення від 25 серпня 2016 року №251-р (реєстраційний номер 094-16/16-В), у зв’язку із звільненням з роботи більш як двох третин найманих працівників, які висували відповідні вимоги.

01.03.2017 р.

Олена Кротова, головний спеціаліст  відділення НСПП в Полтавській області