Знято з реєстрації першу вимогу у колективному трудовому спорі

З 17 квітня 2015 року відділення НСПП в Полтавській області сприяє вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи «Молодь» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави та Полтавською дитячо-юнацькою спортивною школою «Молодь» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави. Даний колективний трудовий спір був зареєстрований розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 20.04.2015 (реєстраційний номер № 033-15/16-В).

Причиною виникнення колективного трудового спору стало порушення законодавства про працю та недотримання роботодавцем умов колективного договору в частині заборгованості із виплати заробітної плати та забезпечення своєчасності її виплати.

Відповідно до Угоди сторонами спору було утворено примирну комісію, яка провела два засідання.

В результаті проведених примирних процедур вдалося вирішити першу вимогу: ««1. Виплатити заборгованість із заробітної плати за січень-березень 2015 року в сумі 45,6  тис. грн.», що дало можливість зняти напруження в колективі.

Відтак, Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 12.06.2015 року № 140-р знято з реєстрації вищезазначену вимогу найманих працівників, як вирішену.

Відділення НСПП в Полтавській області й надалі сприятиме вирішенню колективного трудового спору у Полтавській дитячо-юнацькій спортивній школі «Молодь» Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» міста Полтави щодо другої вимоги: «2. Забезпечити виплату заробітної плати відповідно до п. 9.2. колективного договору ДЮСШ «Молодь»» з метою повної стабілізації стану соціально-трудових відносин в колективі.

16.06.2015 р.

Олена Погуляй, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Полтавській області