Зовнішньоекономічна діяльність

Версія для друкуВерсія для друку

Підсумки зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарської діяльності Полтавської області  за 2016 рік та перспективи її розвитку на 2017 рік.

 

На сьогодні ми знаходимося на порозі фундаментальних змін у зовнішньоекономічній діяльності країни, пов’язаних з початком реалізації стратегічного інноваційного проекту Експортної стратегії України - Дорожньої карти стратегічного розвитку зовнішньої торгівлі на п’ятирічний термін у напрямку формування сильної та ефективної вітчизняної економіки,  

Експортна  стратегія України - унікальний продукт,створений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України із залученням міжнародних фахівців та участі багатьох державних і недержавних інституцій, до якого наша держава йшла понад 25 років.

Провідна роль у цьому процесі належить формуванню та реалізації ефективної зовнішньоторговельної політики шляхом створення потужного експортного потенціалу, перебудови структури експорту на основі залучення інноваційних технологій, запровадження сучасних форм економічної взаємодії із зарубіжними країнами та забезпечення стабільності зовнішньоекономічних зв’язків.

Незважаючи на зовнішні та внутрішні виклики, Полтавщина, як і наша країна, в цілому, рухається у напрямку позитивних економічних перетворень, про це свідчать показники зовнішньої торгівлі підприємств нашого регіону, представлені на презентаційних слайдах.

 

Виставкові заходи

Підсумки зовнішньої торгівлі
підприємств області за 2016 рік
і перспективи її розвитку у 2017 році

Допомога експортерам

 

ДолученняРозмір
20160608_shchodo_proektu_budivnictva_zaliznici_v_kuveyti_ta_inshih_krayinah_araviyskogo_pivostrova.pdf181.35 КБ
20160621_mozhlivist_spivrobitnictva_z_braziliieyu.pdf483.6 КБ
20160722_torgi_tenderi_yaki_provodyatsya_v_slovackiy_respublici_za_proektami_mizhnarodnih_finansovih_organizaciy.pdf356.87 КБ
угору ↑