Зовнішньоекономічна діяльність

Версія для друкуВерсія для друку

Минулий рік був надзвичайно напруженим роком для розвитку вітчизняного промислового комплексу, як у цілому для України, так і для Полтавщини, що в свою чергу, вплинуло й на показники зовнішньої торгівлі області. Проте, зовнішньоторговельний обіг товарів і послуг підприємств області у 2015 році склав майже 3 млрд. дол. США. Область має позитивне сальдо зовнішньоторговельного обороту, яке становило $0,4 млрд. Більш як 92% торговельного балансу — це експортна торгівля продукцією виробників області.

Збільшення експертних поставок є вкрай важливим для економічного зростання Полтавської області. З 1 січня 2016 року в повному обсязі запрацювала Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом. Вже завершено переговори на урядовому рівні про створення зони вільної торгівлі з Канадою, проводиться активна робота у напрямку створення ЗВТ з Ізраїлем та Туреччиною, все це й надалі стимулюватиме вітчизняний бізнес у напрямку розвитку виробництва конкурентоспроможних товарів, нарощування обсягів експорту, що в цілому вплине й на покращення соціально-економічного розвитку нашого регіону.

 

Виставкові заходи

Підсумки зовнішньої торгівлі
підприємств області за 2015 рік
і перспективи її розвитку у 2016 році

Допомога експортерам

 

ДолученняРозмір
20160608_shchodo_proektu_budivnictva_zaliznici_v_kuveyti_ta_inshih_krayinah_araviyskogo_pivostrova.pdf181.35 КБ
20160621_mozhlivist_spivrobitnictva_z_braziliieyu.pdf483.6 КБ
20160722_torgi_tenderi_yaki_provodyatsya_v_slovackiy_respublici_za_proektami_mizhnarodnih_finansovih_organizaciy.pdf356.87 КБ
Угору ↑

Дивіться також