Звіт про базове відстеження

результативності регуляторного акту “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації”

1. Вид та назва документу.

Розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації ”розроблено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  25 грудня 1996р. № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”.

2Виконавець заходів з відстеження результативності регуляторного акту – Головне управління економіки облдержадміністрації.

3. Цілі прийняття розпорядження.

Проведення заходів дерегуляції, а саме скасування розпоряджень голови облдержадміністрації, які втратили чинність, надасть можливість перевізникам застосовувати тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті-автобусі, який працює у звичайному режимі руху, які прийнято органами місцевого самоврядування.

4. Тип відстеження.

Базове

5. Строк виконання відстеження.

26.06.2012 – 27.06.2012

6. Метод одержання результатів відстеження.

Під час проведення базового відстеження результативності регуляторного акта був застосований статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

Розпорядження голови облдержадміністрації від 09 лютого 2008 року № 39 „Про тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті у місті Полтаві”, зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 12 лютого 2008 року за № 4/1367 та від 15 травня 2008 року № 150 „Про тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті міст Карлівки, Комсомольська, Кременчука та Пирятина” (зі змінами), зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 19 травня 2008 року за № 31/1394.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  25 грудня 1996р. № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів) ”, із внесеними змінами, обласним державним адміністраціям надані повноваження по встановленню тарифів на перевезення пасажирів і вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює в звичайному режимі руху.

Водночас, відповідно до абзацу другого пункту 1 цієї постанови, повноваження, зазначені у додатку, не поширюються на тарифи, що встановлюються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад відповідно до статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Даний регуляторний акт забезпечить дотримання вимог чинного законодавства стосовно повноважень облдержадміністрації, досягнення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави.