Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту від 07.06.2012 № 247

Звіт про повторне

відстеження результативності регуляторного акту від 07.06.2012 № 247 «Про встановлення тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав, для комунального підприємства «Бюро містобудування та технічної  інвентаризації  Решетилівського   району»

1. Вид та назва документа

Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 07.06.2012 № 247  «Про встановлення тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав, для комунального підприємства «Бюро містобудування та технічної  інвентаризації  Решетилівського району», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 12 червня 2012 року    № 47/1855.

2. Виконавець заходів з відстеження

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

3. Цілі прийняття розпорядження

Запровадження державного регулювання цін на послуги з державної реєстрації права власності та технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна комунального підприємства „ Бюро містобудування та технічної інвентаризації Решетилівського району ”  дало можливість встановити тариф на послуги приватного підприємства на економічно обґрунтованому рівні.

З прийняттям розпорядження, відбулося врегулювання інтересів влади, суб’єктів господарювання та населення, а саме:

- виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 року № 1548 в частині реалізації повноважень облдержадміністрації щодо регулювання цін (тарифів);

- встановлення економічно обґрунтованих тарифів;

- стабільна беззбиткова робота  комунального підприємства „ Бюро містобудування та технічної інвентаризації Решетилівського району ” ;

- якісне надання послуг з технічної інвентаризації та державної реєстрації прав власності на нерухоме майно;

- покращення умов праці та підвищення рівня якості послуг, що надаються;

- збільшення пропускної можливості за рахунок вдосконалення технічної бази підприємства;

- збільшення надходжень до бюджету від сплачених підприємством податків та соціальних платежів;

- отримання додаткових коштів на оновлення та реконструкцію основних фондів підприємства.

4. Тип відстеження

Повторне

5. Строк виконання відстеження

05.08.2013 – 06.08.2013

6. Метод одержання результатів відстеження

Під час проведення базового відстеження результативності регуляторного акта був застосований статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

При здійсненні відстеження була використана статистична звітність, дані результатів діяльності комунального  підприємства «Бюро містобудування та технічної інвентаризації  Решетилівського району».

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта.

Результати фінансово-господарської діяльності комунального  підприємства «Бюро містобудування та технічної інвентаризації  Решетилівського району».

Найменування

2011 рік

2012 рік

I квартал
            2013 року

Обсяг наданих
послуг, тис. грн (без ПДВ)

467,5

440,3

31,4

Кількість замовлень

Надходження до
бюджету, тис. грн

151,5

153,6

21,5

Фактична рентабельність, %

-13,9

-10,8

-212,4

Чистий прибуток, тис. грн

-65,1

-47,7

-66,7

Середня вартість одного замовлення грн. (без ПДВ)

413,38

407,03

653,92

В першому кварталі 2013 року обсяги наданих послуг скоротилися в 4 рази, а кількість замовлень в 6 разів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це стало причиною збиткової роботи підприємства.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Прийняття  розпорядження «Про встановлення тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав, для комунального підприємства «Бюро містобудування та технічної  інвентаризації  Решетилівського району» може  забезпечити беззбиткову роботу діяльності підприємства  при умові оптимізації ним своїх витрат.

Заступник голови

облдержадміністрації                                                                    О.Є.Адамович