Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту цільової регіональної програми „Власний дім” на 2017-2021 роки

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, дотримання вимог пункту 12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада       2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з 31.10.2016 до 18.11.2016 на офіційному сайті обласної державної адміністрації був розміщений проект цільової регіональної програми „Власний дім” на 2017-2021 роки, підготовлений Управлінням  містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

За час обговорення проекту програми зауважень та пропозицій щодо його змісту не надходило.

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації