Звіт про витрачання Управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації як головного розпорядника бюджетних коштів за 2016 рік

Версія для друку

Звіт про витрачання Управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації як головного розпорядника бюджетних коштів за 2016 рік

 

На реалізацію регіональної цільової Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Полтавської області на 2013-2017 роки  у 2016 році обласним бюджетом передбачені асигнування загальною сумою 230 тис. грн. для фінансування робіт з формування програмного комплексу геоінформаційної системи та геопорталу містобудівного кадастру (1-ої черги геоінформаційної системи створення містобудівного кадастру Полтавської області). В тому числі: 91,00 тис.грн. на проектування та розроблення 1-ї черги  геоінформаційної системи і 139,00 тис.грн. на постачання програмних засобів.

Вказані заходи були обґрунтовані у дослідно-технологічній роботі “Розробка концепції зі створення містобудівного кадастру Полтавської області (регіонального та районного рівнів)” і Технічному завданні на створення геоінформаційної системи та геопорталу містобудівного кадастру Полтавської області, які були виконані ПрАТ “ЕСOMM Co” (м.Київ) у 2015 році.

У результаті вивчення цінових пропозицій Управлінням було укладено договори з ТОВ “ЕСОММ Со” (м. Київ). Станом на 31.12.2016 року договірні зобов’язання виконані і кошти використані у повному обсязі.

ТОВ “ЕСОММ Со” надані послуги з постачання комплексу програмного забезпечення геоінформаційної системи містобудівного кадастру, яка функціонує у середовищі ArcGIS, створеної на базі відомої американської технології Esri, що є стандартом де-факто для геоінформаційних систем в усьому світі, баз геоданих та інформаційних ресурсів. З використанням ArcGIS Online в якості серверу ТОВ “ЕСОММ Со” створено прототип Містобудівного геопорталу Полтавської області.

угору ↑