Звіт про засідання архітектурно-містобудівної ради 16.11.2016

Звіт про засідання архітектурно-містобудівної ради 16.11.2016.

16 листопада 2016 року о 15-00 в к.333 відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. На порядок денний винесено розгляд шести містобудівних проектів. Для представлення проектної документації на засідання запрошені представники авторських колективів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Проект “Генеральний план смт Чутове Чутівського району Полтавської області” розроблений ТОВ “Консультаційний центр” на замовлення Чутівської селищної ради. З основними положеннями генерального плану ознайомила ГАП Грановська Юлія Борисівна. Виходячи з соціально-економічних умов розвитку регіону проект передбачає вдосконалення організаційно-планувальної структури населеного пункту за рахунок внутрішніх територіальних резервів та їх впорядкування. В генеральному плані пропонується організація інженерно-транспортного забезпечення, система об’єктів соціальної інфраструктури та громадського обслуговування, яка б створювала необхідні умови для забезпечення потреб населення різними видами послуг.

Свою підтримку розробленій містобудівній документації висловили Чутівський селищний голова та головний архітектор Чутівського району.

Члени архітектурно-містобудівної ради висловили ряд зауважень, після опрацювання яких проект рекомендовано представити на розгляд та затвердження Чутівською селищною радою в установленому порядку.

З матеріалами проектів генеральних планів сіл Скибівка, Рябківка, Трудолюбівка Скибівської сільської ради Чутівського району Полтавської області, виконаних ТОВ “Консультаційний центр” на замовлення Скибівської сільської ради, ознайомив архітектор Філіпенков Борис Анатолійович. Проекти розроблено з метою визначення перспективного розвитку населених пунктів, виходячи з потреб новоствореної Скороходівської об'єднаної громади та забезпечення сприятливого середовища життєдіяльності сільським мешканцям.

На поставлені питання надали розяснення проектувальник та Скибівський сільський голова. Члени ради одноголосно прийняли рішення рекомендувати проекти після опрацювання зауважень і внесення відповідних коректив на розгляд та затвердження Скибівською сільською радою.

З матеріалами проекту “Внесення змін до генерального плану                        с. Лутовинівка Козельщинського району Полтавської області з розробленням детального плану частини території кварталу, обмеженого вул. Короленка з метою визначення меж та площ земельних ділянок для проведення земельних торгів”, виконаного на замовлення Лутовинівської сільської ради ознайомила архітектор ТОВ “Фірма “Архімісто” Стадніченко Ніна Вікторівна. Проект розроблено з метою уточнення меж с. Лутовинівка відповідно до існуючого використання території та визначення параметрів двох земельних ділянок з можливістю їх реалізації на земельних торгах. В містобудівній документації визначені містобудівні умови та обмеження забудови запропонованих для торгів земельних ділянок. Після короткого обговорення прийнято рішення рекомендувати проект до затвердження Лутовинівською сільською радою.

Проект “Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Молодіжною та провулком Гвардійським в селі Ряське Машівського району Полтавської області” представив ГАП Телегін Сергій Костянтонович.  Детальний план території кварталу житлової забудови садибного типу в с. Ряське виконаний з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень з урахуванням раціонального розташування об’єктів нового будівництва в межах проектованої території. Архітектурно-містобудівною радою рекомендовано Ряськівській сільській раді проект детального плану затвердити у встановленому порядку.