Розміри житлових субсидій за квітень будуть перераховані з урахуванням дати завершення опалювального сезону

За інформацією місцевих державних адміністрацій в області завершено опалювальний сезон. Середня дата завершення опалювального сезону – 4-10 квітня.

Однак, з урахуванням температурного режиму в кожному населеному пункті визначена конкретна дата закінчення опалювального сезону. Так, по містах області така дата визначена з 4-5 квітня.

Таким чином, у зв’язку з закінченням опалювального періоду розміри житлових субсидій будуть перераховані протягом квітня з урахуванням дати його закінчення (незалежно від виду опалення – централізоване, індивідуальне чи електроопалення).

Така норма визначена пунктом 14 Положення про  порядок  призначення  та  надання  населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (зі змінами).

Повідомлення про розмір перерахованої субсидії за квітень 2017 року одержувачі субсидії отримають до 10 травня 2017 року.