За минулий рік полтавські аудитори відшкодували втрат на 25,6 млн грн

Версія для друку

За минулий рік полтавські аудитори відшкодували втрат на 25,6 млн грн  

    За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій впродовж 2018 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 68,6 млн грн.
Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 25,6 млн грн.

За результатами проведених 15 державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 184 пропозиції, 126 з них виконано.
До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 82 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та призупинення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.
Правоохоронним органам передано матеріали 28 ревізій та одного державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато 18 досудових розслідувань та вручено три письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
За порушення законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності 185 посадових осіб, 36 – до дисциплінарної та матеріальної, трьох осіб звільнено з посад.
Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 178,5 млн грн.

угору ↑