Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

 

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу».

Глава Уряду доручив швидко розробити зміни до будівельних норм

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив якомога швидше напрацювати зміни до існуючих будівельних норм з метою скасування застарілих вимог і впровадження міжнародних стандартів. Про це він сказав під час зустрічі з підприємцями і архітекторами.

Уряд готує оперативний план перевірки доріг, всі помилки будуть виправлені за рахунок нечесних підрядників, - Прем'єр-міністр

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг, передусім тих, що пройшли ремонт у 2017 році, і вимагає притягти до відповідальності ті підрядні організації, які свого часу неякісно виконали дорожні роботи, і сьогодні дороги знов потребують оновлення.

Новий закон про пенсійне забезпечення військовослужбовців повинен містити гарантії належного пенсійного забезпечення учасників АТО, - Павло Розенко

 

У новому законопроекті про пенсійне забезпечення військовослужбовців має бути чітко виписана формула для майбутнього розрахунку пенсій учасників АТО. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Президент представив нового Голову Нацбанку Якова Смолія: Перший пріоритет - довіра і незалежність НБУ

 

Президент Петро Порошенко представив колективу Національного банку України нового очільника головної фінансової установи країни Якова Смолія, який до цього часу виконував обов'язки керівника НБУ.

З  01 квітня 2018 року з Полтавського обласного збірного пункту до лав ЗСУ заплановано відправити близько  575 призовників

 

Набирає обертів весняний призов 2018 року на строкову військову службу. Починаючи з 01  березня 2018 року кожен призовник до 27 років, який не має обмежень за станом здоров'я та морально-діловими якостями, має можливість  та повинен виконати свій конституційний обов'язок громадянина України щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України шляхом проходження строкової військової служби.

Конкурсна комісія обрала претендента на посаду директора ПОКП «Аеропорт-Полтава»

 

Сьогодні відбулося друге засідання конкурсної комісії з приводу обрання кандидата на посаду директора комунального обласного аеропорту. Головував на заході перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

На Полтавщині знизилась кількість хворих на туберкульоз

 

У Полтавському обласному клінічному протитуберкульозному диспансері пройшло засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській ОДА.

Україна та Австрія підписали Угоду про співробітництво у галузях освіти, науки та культури

 

У присутності Президента України Петра Порошенка та Федерального Президента Республіки Австрія Александера Ван дер Беллена було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Австрія про співробітництво у галузях освіти, науки та культури.

ТОВ «Піонер Насіння Україна» й ТОВ «Стасі Насіння» профінансують будівництво дороги

 

У Полтавській ОДА підписали меморандум про співпрацю з ТОВ «Піонер Насіння Україна» та ТОВ «Стасі Насіння» про розбудову інфраструктури Диканського району Полтавської області.

17-19 березня на території області очікується ускладнення погоди

 

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, внаслідок впливу двох активних циклонів 17-19 березня 2018 року на території області очікуються складні погодні умови.

Уряд виділив 400 мільйонів гривень українцям на енергоефективність

 

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». Втричі, у порівнянні з минулим роком,  збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

У Пирятинському ліцеї відкрили оновлений басейн

 

Офіційне відкриття басейну пройшло учора. На символічне перерізання стрічки до Пирятинського ліцею завітали голова Полтавської ОДА Валерій Головко, Міністр аграрної політики України Тарас Кутовий, представники Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА.

ГУ Держгеокадастру в Полтавській області співпрацюватиме з місцевими фермермерами всупереч недолікам у законодавстві

 

У Полтавській ОДА за сприяння голови ОДА Валерія Головка підписали меморандуму про співпрацю між Головним управлінням Держгеокадастру та ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини».

Інформація Національного банку України щодо зміни адреси доставки кореспонденції 

 

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, та адресою: вул. Соборності, 17, м. Полтава, 36020.

Розпочато прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені  Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

 

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує з 01 березня   до 01 травня 2018 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені  Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

В області продовжується широкомасштабний соціальний проект під лозунгом «Живи та працюй в Україні»

 

В умовах ринкової економіки кожен бореться за власне. Роботодавці шукають кваліфікованих спеціалістів, а працівники – де більше платять, попри свій фах і відстань від домівки. Правила гри відносно чесні й прозорі. Тому постійна міграція працівників беззаперечна, хоч і не вигідна ні роботодавцеві, ні працівникові. 

Звернення голови Полтавської ОДА Валерія Головка і голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня українського добровольця

 

Шановні добровольці! Дорогі полтавці!

14 березня ми відзначаємо День українського добровольця — свято, покликане навіки закарбувати в народній пам’яті героїзм тисяч відданих синів і дочок України, які добровільно стали на захист територіальної цілісності держави.

На посаду директора КП «Аеропорт-Полтава» претендували шість кандидатів

 

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії із представників облдержадміністрації та обласної ради, які оцінювали документи претендентів на посаду директора КП «Аеропорт-Полтава». Головував на заході перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

На Полтавщині виплачено державні допомоги у повному обсязі

 

В області проведена виплата державної допомоги сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за березень 2018 року.

Понад 11 тисяч  постраждалих учасників аварії на ЧАЕС отримали кошти  на пільгове забезпечення продуктами харчування

 

На виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи проведено фінансування за лютий  2018 року в повному обсязі:

Полтавщина поділиться секретами успішної реалізації проектів регіонального розвитку з представниками Донецької та Луганської областей

 

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко зустрілася із візитерами з Луганщини та Донеччини. Гостей цікавлять наші найкращі локальні практики сталого розвитку та інноваційні методи співробітництва між громадами у різних сферах.

В області виплачено державну допомогу за принципом «гроші ходять за дитиною»

 

В області забезпечена підготовча робота для проведення виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” за березень 2018 року.

На Полтавщині перевірять рівень цивільного захисту

 

У Полтавській ОДА відбулася нарада за участі представників комісії Державної служби з надзвичайних ситуацій. Обговорили стан цивільного захисту, техногенної й пожежної безпеки та діяльність спеціалізованих служб цивільного захисту.

Представники громад Полтавщини дізналися про нюанси створення ЦНАПів

 

У Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА відбулася інформаційна сесія для представників ОТГ та інших органів місцевого самоврядування. Тема заходу – створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) в об’єднаних і необ’єднаних громадах.

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня

 

Уряд розпочне підвищення пенсій в межах чинного законодавства ще до ухвалення відповідного закону.

Консультує Міністр юстиції України: «Як проводяться  розрахунки з працівником при звільненні»

 

Пане Міністре, звільнився з попереднього місця роботи і вже півроку не можу домогтися, щоб мені виплатили заробітну плату за останній місяць роботи. Що робити в такому випадку?

Іван Войтенко

Доходи місцевих бюджетів 665 ОТГ з початку року зросли до майже 3 млрд грн, - Геннадій Зубко

 

Доходи місцевих бюджетів 665 ОТГ за січень-лютий 2018 року зросли на 63,8% (+1,11 млрд грн), у порівнянні з відповідним періодом минулого року, та склали 2,85 млрд грн. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на своїй сторінці у Фейсбук.

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі

 

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Звернення голови Полтавської ОДА Валерія Головка і голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня землевпорядника

 

Шановні працівники землевпорядної служби Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем землевпорядника!