Полтавщина долучилася до відзначення Міжнародного дня біорізноманіття

У травні Полтавщина долучилася до відзначення Міжнародного дня біорізноманіття низкою заходів у рамках теми 2017 року – «Біорізноманіття та сталий туризм».

На Полтавщині активно розвивається зелений туризм

З початку 2017 року на Полтавщині триває активна робота з розвитку сільського зеленого туризму.

З нагоди Всесвітнього дня екскурсовода у Полтаві відбулася 10-та науково-практична конференція

21 лютого з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода управлінням інфраструктури та туризму ОДА за підтримки Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, спільно з ГО «Спілка екскурсоводів Полтавщини» проведено 10-у науково-практичну конференцію «Екскурсійна діяльність – реалії та перспективи. Музична Полтавщина», присвячену 175-річчю від дня народження славетного українського композитора, засновника української національної музики, уродженця Полтавщини Миколи Лисенка.

Полтавщина планує ділитися досвідом заліснення непродуктивних територій з іншими регіонами в Україні

Сьогодні на нараді у Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області вирішувалося питання про створення нових лісів, збільшення лісистості шляхом освоєння малопродуктивних та деградованих територій, адже це інвестиція в майбутнє.

На Полтавщині хочуть провести масовий з’їзд туроператорів

Очільник області вважає, що туристичний бізнес на Полтавщині має активніше розвиватися.

На Полтавщині спостерігається збільшення туристів. Динаміка, у порівнянні із минулим роком, складає 25%. Цьогоріч на програму розвитку туризму виділили 100 тисяч гривень. Про це під час щотижневої апаратної наради у Полтавській ОДА повідомила начальник управління з питань туризму і курортів Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Лариса Оніщук.

Команда з Полтавської області посіла ІІ-місце в кубку України зі спортивного водного туризму

З 6 по 8 червня на р.Південний Буг в с. Мигія Миколаївської області (на території Національного парку "Бузький Гард", ур. Протич) згідно календарного плану Федерації спортивного туризму України відбувся  Кубок України зі спортивного водного туризму.

Запрошуємо на прес-конференцію за темою «Всеукраїнський Велодень 2014 у Полтаві»

21 травня, об 12:00 в приміщенні ОКІА Новини Полтавщини відбудеться прес-конференція «Всеукраїнський Велодень 2014 у Полтаві» за участю представників ГО “ВелоПолтава” Валерія Нурумова, Юрія Репала, Ліни Смілянець та заступника начальника управління з питань фізичної культури та спорту Михайла Габора.

20-21 вересня у місті Миргороді проходив перший Міжнародний бізнес – турсалон „Полтавщина-2013” та туристична виставка „Відпочивайте на Полтавщині!”

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича „Діти-майбутнє України”, „Сімейний затишок – кожній родині” в області створюються нові туристичні маршрути для дітей та студентської молоді, - зазначила начальник відділу з питань туризму і курортів Лариса Оніщук, відкриваючи тематичний міжрегіональний „круглий стіл” у Краєзнавчому музеї.

20 червня полтавськими трасами пройшло Міжнародне автомобільне ралі на ретро-автомобілях «Пекін-Париж», організоване за сприяння «Автомобільної федерації України» (FAU). Учасників на кордоні Харківської і Полтавської областей зустрічали заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, інші представники регіональної полтавської влади, громада.

30 травня 2013 року в місті Полтава у рамках реалізації завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини, на виконання обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки, з метою забезпечення проведення в області комплексу заходів з нагоди 22-ї річниці незалежності України,

11 квітня 2013 року заступник голови облдержадміністрації взяв участь в засіданні «крулого столу» на тему “Проблеми розвитку спортивно-оздоровчого туризму та туристичних маршрутів із активним способом пересування”, який відбувся в Полтавському Національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за участі представників туристичного бізнесу, облдержадміністрації та студентства.

6 березня заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв провів робочу зустріч з головами постійних профільних комісій Громадської ради при облдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації з питань транспорту, зв’язку, експлуатації доріг та туризму щодо організації взаємодії та визначення напрямків роботи підпорядкованих галузей області.