Полтавщина отримала бюджет на 2018 рік

Відбулося друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. У ньому взяв участь голова облдержадміністрації Валерій Головко. Відвідав засідання і народний депутат України Сергій Каплін.

Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міжнародним днем волонтера

Шановні громадяни!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю всіх причетних до волонтерського руху з Міжнародним днем волонтера!

Віктор Лисак: «Хворі на гіпертензію отримали нові можливості у лікуванні»

Чоловіки та жінки у віці від 40 та 60 років, які мешкають у Полтавській області і страждають на артеріальну гіпертензію, тепер мають кращу медичну допомогу у боротьбі зі своєю хворобою. У Полтавській області реалізується Субпроект Проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

У Полтаві до нової патрульної служби відберуть 200 поліцейських

Про це під час апаратної наради повідомив заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло. Він наголосив на важливості прозорості процесу відбору поліцейських.

Андрій Пісоцький: Фахівців багато, але знайти висококваліфікованих не так і просто

Про це під час засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад у Полтавській обласній державній адміністрації повідомив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

Андрій Пісоцький: Аеропорт Полтава — не маємо права втрачати цей об’єкт

Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.