Консультує Міністр юстиції України: «Порядок передачі земельного паю в оренду»

Пане міністре, розкажіть, будь ласка, які документи мають бути в мене як у власника земельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати свою землю в оренду?

Іван Вернигора

Консультує Міністр юстиції України: «Як отримати землю учасникам бойових дій»

Пане міністре, мій чоловік півтора роки офіційно пробув в АТО. Чи положено йому отримати землю і куди для цього звертатися?

Ірина Остапчук

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Президент: Україна прагне у найближчі 10 років приєднатися до НАТО

Україна прагне в найближчому майбутньому приєднатися до НАТО. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю виданню Hamburger Abendblatt, яке входить до німецького медіаконцерну Funke Media Group.

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок сплати аліментів у добровільному порядку»

Павле Дмитровичу, вирішили з чоловіком розлучитися. Маємо двох діток. Скажіть, для того, щоб я могла отримувати аліменти на дітей, треба звертатися до суду, чи можна якось визначитися без цього?

Ганна Іванчук

Що треба зробити для виплати аліментів?

Заява Президента України у зв’язку із проведенням окупаційною адміністрацією т.з. виборів в тимчасово окупованому Криму

Проведення російською окупаційною адміністрацією так званих виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму є черговим брутальним порушенням Росією міжнародного права. Це й не дивно для країни, яка систематично і свідомо протиставляє себе усьому зовнішньому світу.

З  01 квітня 2018 року з Полтавського обласного збірного пункту до лав ЗСУ заплановано відправити близько  575 призовників

Набирає обертів весняний призов 2018 року на строкову військову службу. Починаючи з 01  березня 2018 року кожен призовник до 27 років, який не має обмежень за станом здоров'я та морально-діловими якостями, має можливість  та повинен виконати свій конституційний обов'язок громадянина України щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України шляхом проходження строкової військової служби.

Інформація Національного банку України щодо зміни адреси доставки кореспонденції

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, та адресою: вул. Соборності, 17, м. Полтава, 36020.

Консультує Міністр юстиції України: «Як проводяться  розрахунки з працівником при звільненні»

Пане Міністре, звільнився з попереднього місця роботи і вже півроку не можу домогтися, щоб мені виплатили заробітну плату за останній місяць роботи. Що робити в такому випадку?

Іван Войтенко

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок реєстрації народження дитини»

Павле Дмитровичу, ми готуємося до найважливішої події, до народження синочка. Я читала Ваші консультації з багатьох питань, але Ви так і не розповіли детально, яка процедура реєстрації дитини після народження. Скажіть будь-ласка що і за чим нам треба буде зробити і на що звернути увагу?

Вікторія Будерацька

Консультує Міністр юстиції України: «Як захистити себе від домашнього насильства»

Пане міністре, хочу звернутися до вас за порадою. Ви неодноразово говорили про боротьбу з насильством у сім’ї і казали, що насильство це не тільки коли б’ють, а й коли принижують і знущаються. В мене на жаль склалася така ситуація, що чоловік постійно показує свою зневагу до мене. Що мені робити в такому випадку, як це припинити?

Наталя Гук

Полтавщина отримала бюджет на 2018 рік

Відбулося друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. У ньому взяв участь голова облдержадміністрації Валерій Головко. Відвідав засідання і народний депутат України Сергій Каплін.

Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міжнародним днем волонтера

Шановні громадяни!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю всіх причетних до волонтерського руху з Міжнародним днем волонтера!

Віктор Лисак: «Хворі на гіпертензію отримали нові можливості у лікуванні»

Чоловіки та жінки у віці від 40 та 60 років, які мешкають у Полтавській області і страждають на артеріальну гіпертензію, тепер мають кращу медичну допомогу у боротьбі зі своєю хворобою. У Полтавській області реалізується Субпроект Проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

У Полтаві до нової патрульної служби відберуть 200 поліцейських

Про це під час апаратної наради повідомив заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло. Він наголосив на важливості прозорості процесу відбору поліцейських.

Андрій Пісоцький: Фахівців багато, але знайти висококваліфікованих не так і просто

Про це під час засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад у Полтавській обласній державній адміністрації повідомив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

Андрій Пісоцький: Аеропорт Полтава — не маємо права втрачати цей об’єкт

Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.