Полтавські фахівці з початку 2018 року підготували 151 висновок державної експертизи землевпорядної документації

Станом на перше лютого 2018 року підготовлено 151 висновок державної експертизи землевпорядної документації, всі вони обов’язкової форми.

Фермери Полтавщини розповіли про питання у сфері земельних відносин, які потребують вирішення

Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку фермерства при голові облдержадміністрації. Однією з тем, порушених на зустрічі, стала земельна.

Кадастрові реєстратори Полтавської області опрацювали більше 7 тисяч звернень громадян

З початку поточного року фахівці Держгеокадастру у Полтавській області розглянули і опрацювали 7379 звернень громадян з питань ведення Державного земельного кадастру.

На Полтавщині близько 700 тисяч гектарів земель державної власності планують до кінця року передати у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам

На нараді за участю голови облдержадміністрації Валерія Головка обговорили питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Фахівці Держгеокадастру Полтавської області здійснили 763 перевірки дотримання вимог земельного законодавства

За 2017 рік Управлінням із контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області здійснено 763 заходи державного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності. Виявлено 467 порушень вимог земельного законодавства.

З початку 2017 року на Полтавщині зареєстрували  понад  61 тисячу земельних ділянок

Державними кадастровими реєстраторами з початку 2017 року на території Полтавської області було зареєстровано понад 61 тисячу земельних ділянок.

Лісогосподарські заходи у полезахисних лісосмугах Полтавської області

Згідно з нормами пункту 4 Санітарних правил в лісах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1995  № 555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 № 756), для поліпшення санітарного стану лісів здійснюються такі заходи:

Надходження до бюджету сільських рад від продажу права оренди на земельні ділянки у листопаді склали більше 809 тис. грн

На земельних торгах, які були проведені 02, 03, 14  та 15 листопада 2017 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності,  які знаходяться на території  Кобеляцького, Семенівського та Полтавського  районів.

На  Полтавщині з початку року зареєстровано понад 55 тисяч земельних ділянок

Державними кадастровими реєстраторами з початку 2017 року на території Полтавської області було зареєстровано понад 55 тисяч земельних ділянок.

В області триває укріплення берегових ліній

На Полтавщині активно проводять роботи по укріпленню берегів шляхом заліснення та залуження прибережно-захисних ліній.

Полтавські аграрії придбали права оренди на 13 земельних ділянок у Глобинського району

На земельних торгах, які відбулися 12 та 13 вересня 2017 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 205 гектарів.

Графік роботи телефонних «гарячих ліній» оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

Полтавщина посіла місце лідера у списку областей, які минулого тижня ухвалили рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів .

До органів земельних ресурсів Полтавської області з початку 2016 року звернулись 116 360 громадян з метою отримання адміністративних послуг щодо ведення Державного земельного кадастру. Землевпорядники опрацювали 114 950 заяв, що становить майже 99% від загальної кількості. У середньому упродовж тижня спеціалісти землевпорядної служби області розглядають більше трьох тисяч таких звернень.