На  Полтавщині з початку року зареєстровано понад 55 тисяч земельних ділянок

Державними кадастровими реєстраторами з початку 2017 року на території Полтавської області було зареєстровано понад 55 тисяч земельних ділянок.

В області триває укріплення берегових ліній

На Полтавщині активно проводять роботи по укріпленню берегів шляхом заліснення та залуження прибережно-захисних ліній.

Полтавські аграрії придбали права оренди на 13 земельних ділянок у Глобинського району

На земельних торгах, які відбулися 12 та 13 вересня 2017 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 205 гектарів.

Графік роботи телефонних «гарячих ліній» оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

Полтавщина посіла місце лідера у списку областей, які минулого тижня ухвалили рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів .

До органів земельних ресурсів Полтавської області з початку 2016 року звернулись 116 360 громадян з метою отримання адміністративних послуг щодо ведення Державного земельного кадастру. Землевпорядники опрацювали 114 950 заяв, що становить майже 99% від загальної кількості. У середньому упродовж тижня спеціалісти землевпорядної служби області розглядають більше трьох тисяч таких звернень.